5
4
3
1
1

בעל עסק: כדי לייעל את תהליך העבודה ולספק לך את כל שירותי התרגום והתמלול במחיר המשתלם ביותר, יוגי תרגומים מציעה לך חבילות מיוחדות של תמחור לפי מילים. חסוך לעצמך את הצורך לעשות תחקיר שוק, לנהל משא ומתן בכל פעם מחדש ולהטריח את הנהלת החשבונות, ותהנה מסל שירותים מקצועי, מהיר ואישי המותאם לצרכים של העסק שלך – במחיר הנמוך ביותר ועם מנהל פרויקטים צמוד – שילווה את הפרויקט מתחילתו ועד למסירת חומרי התרגום והתמלול לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

יוגי ביז יוגי תרגומים מזמינה אותך להשתדרג למחלקת עסקים וליהנות מחבילת שירות מהירה ופורייה לתרגום שיווקי מהיר ומקצועי של מצגות, פרזנטציות, אתרים, קטלוגים, עלונים וחומרי שיווק נלווים – המותאמים לקהל היעד המבוקש ויונחו על שולחנך אתמול בבוקר.

יוגי מקס חברות בינלאומיות, מוסדות, משרדי עורכי דין, יבואנים וצי סוחר: יוגי תרגומים מציעה לכם טיפול אישי ומהיר בכל דרישות התרגום והתמלול השוטפות, תוך התאמת מתרגמים ומתמללים מומחים בהתאם לנושאי הפרויקט, עמידה בלוחות זמנים משתנים ותמחור אטרקטיבי המחושב על פי בנק מילים או שעות – כדי שתשלמו פחות ותיהנו ממענה זמין מסביב לשעון.

יוגי מדיום יוגי תרגומים מציעה לשירות עסקים ולקוחות פרטיים חבילה בהתאמה אישית המתומחרת על פי מילים – לתרגום ותמלול חוזים, מאמרים וספרים בתמחור קבוע לאורך כל השנה! התקדמו עוד היום לשיטת העבודה של המילניום ותיהנו מחסכון ניכר בעלויות, זמן עבודה וניהול הפרויקט.

יוגי אקספרס (תוך 24 שעות) גם אם נזכרת בדקה התשעים, צוות מתרגמי האקספרס של יוגי תרגומים עומד לשירותך: תרגומים מכל שפה לכל שפה, גם בהתראה קצרה, ומעקב ישיר אחד ניהול הפרויקט – כך שאם חסרים לך המסמכים לדיון שמתקיים מחר בבוקר, אתה יכול לשון בשקט.

לפרטים נוספים והזמנת חבילה הקלק\י כאן

הצעת מחיר

?>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן